Poděkování sponzorům 2018

S koncem roku 2018 bychom chtěli poděkovat všem našim spolupracovníkům a sponzorům. Vaše podpora a pomoc je pro nás velmi důležitá, umožňuje nám naplnit některá přání, která by byla bez Vaší pomoci nereálná. Nemusí to být jen velké věci, ale i to že můžeme zažít pěkný den ve cvičném bytě a oslavit tam s kamarády narozeniny , že nám Mikuláš přinese dárečky,se stane pro některé z nás zážitkem, na který budeme dlouho vzpomínat. Oslava Vánoc, kdy každá třída připraví občerstvení pro spolužáky z jiné třídy, je taky něčím netradičním při pobytu v nemocnici….

Děkujeme:

Firmě GEEN za trvalou přízeň

dětem ze ZŠ Matice školské v Českých Budějovicích

panu M. Rothovi - Stádlecký perník

panu L. Balážovi –Stavebniny Opařany

firmě Wiki hračky Tábor

Sběrným surovinám Sepekov

Manželům Barackým

paní Miluši Dlouhé z Bechyně

Všem našim přátelům a příznivcům děkujeme, doufáme, že nám i nadále zachováte přízeň.

Přejeme krásné prožití Vánoc a šťastný rok 2019.

Děti a všichni zaměstnanci ZŠ při DPN v Opařanech