Překonej školní rekordy!

Tak jsem se nedávno začetl do tabulky sportovních rekordů naší školy, a zjistil jsem, že většina z nich byla vytvořena již před několika lety. Jak se říká: „Jsou trochu fousaté“. Samozřejmě v porovnání s rekordem naší bývalé slavné „čtvrtkařky a půlkařky“ Jarmily Kratochvílové, která drží světový rekord v běhu na 800 metrů už 36 let, to neznamená nic, ale i tak bych byl rád, kdybychom naše tabulky trochu oživili.

     A proto přicházím se sportovní výzvou: 

„ Překonej sám sebe, a zároveň i rekord naší školy!“

Na měsíc duben jsou ve hře dva rekordy:

Disciplína:                                             Rekord:

1. Vis na žebřinách na čas                   4 minuty 1 vteřina

2. Hod medicinbalem                        10 metrů 80 centimetrů

Vítěz v každé kategorii obdrží sladkou odměnu, a pokud se mu podaří rekord překonat, bude zapsán do tabulky rekordů a ještě získá věcnou cenu. Jakou?  Tak na tuto otázku neodpovím…zkus vyhrát a uvidíš! Hodně zdaru!