Vítání léta – Letní zahradní slavnost

Konečně je tu léto a prázdniny klepou na dveře. To je určitě důvod k oslavě. Proto jsme v úterý 26. června uspořádali pro všechny žáky naší školy letní zahradní slavnost. Nejprve byla pro každý typ školy připravena hra, která v sobě spojila prvky zábavné, ale i naučné – „stopovaná“. Den zahájili žáci základní školy speciální, kteří se pohybovali po našem velkém parku podle fáborků a plnili nejrůznější znalostní úkoly. Žáci prvního stupně základní školy dostali buzolu a souřadnice a taktéž plnili po cestě vědomostní úkoly. Totéž bylo připraveno i pro druhý stupeň a zároveň pro všechny typy škol byl na konci cesty ukryt „zlatý poklad“ – truhlice plná dobrot. Každá skupina žáků měla za úkol na konci putování za pokladem vymyslet pokřik, který sloužil jako heslo pro otevření naší školní zahrady, kde se ukrývalo další překvapení – třešňová bublanina a dárky od našich sponzorů – manželů Barackých z Prahy. Za ně opět moc děkujeme.