Vyhlášení 7.ročníku sportovní soutěže Borec školy

          Odpočinutí se po dvou měsícíchznovu potkáváme v naší škole. Kdo má rád vysoké teploty, ten si to o letošních prázdninách musel užít. Já osobně jsem se koupal pouze v krásně chladivé Vydře, na kolo jsem vyrážel brzy ráno, abych unikl největšímu pařáku, a i tak se mi podařilo během prázdnin najet (pěkných!) 2000 km, převážně v terénu. Léto budiž pochváleno!                                          

          Dařilo se i našim reprezentantům v různých sportech. Jen namátkou vzpomínám naskvělé  5. místo Romana Kreuizegera na 100. ročníku Tour de France, výborné výsledky fotbalistů Plzeňské Viktorky v předkolech Evropské ligy, úspěchy naší veslařské reprezentace na mistrovství světa a dechberoucívýkony našich atletů na mistrovství světa v Moskvě. Vítězslav Veselý, zlato v oštěpu. Zuzana Hejnová, zlato na 400 metrů překážek. Lukáš Melich, bronz v hodu kladivem. 

          No, a na úspěchy našich atletů navážeme i my hned při první letošní disciplíně. Než vyrobím oštěp, tak jí vymyslím. Září máme trochu kratší díky pomalejšímu rozjezdu, proto vyhlašuji pouze jednu disciplínu. Budeme běhat!

Disciplína na září:     Běh na 400m

Pravidla:2 kola okolo hřiště na čas

Nezapomeňte na pořádnou sportovní obuv a řádné rozcvičení.

Sedmý ročník je zahájen, připravit…pozor…teď !

zapsal: J. Křivánek